Genel taahhüt işlerinde ana yüklenici ya da alt yüklenici olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Projelendirme çalışmaları müşteri tarafından yapılabileceği gibi Merşen İnşaat, sunmuş olduğu genel taahhüt hizmetlerini tam bir paket olarak sağlayabilecek kapasiteye sahiptir.


Büyüklüğüne bakılmaksızın bir projenin tasarım, planlama ve tekliflendirme aşamasından inşaat ve inşaat sonrası teslimat hizmetlerini entegre olarak sunmaktayız. Bütçenize sadık kalarak belirlenen imalat ve iş bitirme programına uygun olarak teslimat yapma konusunda oldukça deneyimliyiz.


Proje yönetimi konusunda uzman bir ekibe sahip olan Merşen İnşaat, sizlere projenizdeki her türlü planlama ve yürütme faaliyetinde profesyonel yöneticilerle destek olmaktadır. Projelerinizi icra etmekte olan taahhüt firmalarını kurumsal bir şekilde standartlara uygun olarak denetleyebilir ve sizin adınıza yönetebiliriz.


Projelendirme aşamasında sahip olduğumuz uzman bir ekiple mimari plan ve prosedürlerin hazırlanmasında destek olmanın yanı sıra tekliflendirme aşamasında kaliteli hizmetler sunmaktayız.


Merşen İnşaat, projelerinizin yanlızca tasarım ve inşaası değil aynı zamanda iç mimari ve binanınızın tasarımına uygun olarak dekorasyon hizmetlerini de uzman kadrosuyla sunmaktadır.